poniedziałek, 6 czerwca 2016

Prolog



Nieśmiała, skryta w sobie dziewczyna, która straciła ojca w wieku 7 lat. Teraz gdy ma 16 lat straciła matkę która zmarła na raka. Teraz ma wprowadzić się do swoich braci Matta, Maxa, Toma, którzy mieszkali ze swoimi przyjaciółmi i są w gangu One Direction. Najniebezpieczniejszy gang w Londynie wszyscy się ich boją.  Dziewczyna po czasie zaaklimatyzuje się w nowym miejscu zamieszkania i zaprzyjaźni się z chłopakami.  Lecz co się stanie gdy dziewczyna zacznie czuć coś do Harrego. Co będzie jak on się dowie co ona czuje. A co się stanie jak dawny koszmar dziewczyny wróci? Czy Harry i reszta uratują dziewczyną?
Czy Alex przeżyje?

To mój pierwszy blog i mam nadzieję, że będzie się podobał.
CZYTASZ ===== > KOMENTUJESZ