Nieśmiała, skryta w sobie dziewczyna, która straciła ojca w
wieku 7 lat. Teraz gdy ma 16 lat straciła matkę która zmarła na raka. Teraz ma
wprowadzić się do swoich braci Matta, Maxa, Toma, którzy mieszkali ze swoimi
przyjaciółmi i są w gangu One Direction.
Najniebezpieczniejszy gang w Londynie wszyscy się ich boją. Dziewczyna po czasie zaaklimatyzuje się w
nowym miejscu zamieszkania i zaprzyjaźni się z chłopakami. Lecz co się
stanie gdy dziewczyna zacznie czuć coś do Harrego. Co będzie jak on się
dowie co ona czuje. A co się stanie jak dawny koszmar dziewczyny wróci? Czy Harry i reszta
uratują dziewczyną?
Czy Alex przeżyje?
To mój pierwszy blog i mam nadzieję, że będzie się podobał.
CZYTASZ ===== > KOMENTUJESZ
To mój pierwszy blog i mam nadzieję, że będzie się podobał.
CZYTASZ ===== > KOMENTUJESZ